Katecheza i intencje na maj 2024 – Święto Miłosierdzia

Drogie Grupy Modlitwy Ojca Pio,

w załączniku przesyłamy majową katechezę: ”Twojego oblicza szukam Panie”.

Przypominamy, że 5 maja wszystkie Grupy Modlitwy na świecie będą obchodzić Święto Miłosierdzia: w tym dniu(lub innym dniu uzgodnionym z asystentem duchowym) Grupa spotka się na wspólnej modlitwie podczas Mszy Świętej, by modlić się w intencji Domu Ulgi w Cierpieniu i Grup Modlitwy. Szczegóły znajdują się w załączniku ”Święto Miłosierdzia 2024”.

Aby upamiętnić jeszcze bardziej więź z Domem Ulgi, została zaproponowana kwesta na rzecz Dzieła św. Ojca Pio: w tym roku złożone ofiary od wszystkich Grup zostaną przeznaczone na zakup łóżeczek szpitalnych dla Odziału Pediatrii Ogólnej Domu Ulgi w Cierpieniu, w tytule darowizny mogą Państwo wpisać Culle Pediatria – Festa della Carità”.

Jeśli chcielibyście, możecie przesłać nam do 25 maja (za pośrednictwem poczty elektronicznej lub WhatsApp) zdjęcia i świadectwa z tego wyjątkowego spotkania. Wszystkie zdjęcia otrzymane do tego dnia zostaną opublikowane na Facebooku oraz na internetowej stronie Grup Modlitwy Ojca Pio.

Pozdrawiamy Wszystkich bardzo serdecznie

CENTRUM GRUP MODLITWY OJCA PIO

_____________________________

Casa Sollievo della Sofferenza
Viale Cappuccini 172
71013 S. Giovanni Rotondo FG
Tel. +39 882 410486 – Tel. +39 882 410252 

Whatsapp +39 344 1115695

e-mail: centrogruppidipreghiera@operapadrepio.it
sito internet: www.operapadrepio.it/gruppidipreghiera

facebookwww.facebook.com/gruppidipreghiera/

telegram: https://t.me/gruppidipreghierapadrepio

youtube: https://www.youtube.com/c/gruppidipreghieradipadrepio

INTENCJE NA MAJ 2024
Grup Modlitwy: Aby katolicy w Polsce bardziej zdecydowanie przeciwstawiali się wszelkim atakom, które godzą w naszą wiarę, wartości chrześcijańskie i tradycję narodową oraz za rządzących Ojczyzną, aby troszczyli się o pomyślność Rzeczypospolitej i wszystkich Polaków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *